♥ Aktuálně 15 636 wines pouze pro vás! ♥
Osobní rada!
Bezpečné balení!
Spolehlivá doprava!

Vína Merlot

(1.821)

Merlot, číslo 2, pokud jde o globální výměru, je v tomto ohledu překonán pouze Cabernet Sauvignon, ideálním partnerem společnosti Merlot. Co je tedy Merlot? Merlotské víno je tmavě červené, Merlot je hladké, Merlot je absolutní vinařská elita. Ovocný a barevný Merlot ze srdce vinařství: Bordeaux. Odtud si oblíbené plné víno podmanilo celý svět a používá se k zakončení mnoha skladeb.

Zjistěte více o Vína Merlot
Zavřít filtry
od do
%💰  
🏆  
24 h 🚀  
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
Nápoj na bázi vína Nápoj na bázi vína
Sladká Sladká
Německo Německo
Würtembersko Würtembersko
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
3er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
TIP!
Asio Otus Vino Varietale d'Italia - Mondo del Vino
TIP!
Czerwone wino Czerwone wino
Polosladká Polosladká
Itálie Itálie
Piedmont Piedmont
TIP!
MEA CULPA Vino Rosso Italia - Cantine Minini
TIP!
Czerwone wino Czerwone wino
Polosuchá Polosuchá
Itálie Itálie
Apulie Apulie Sicílie
Prodej
TIP!
6er Vorteils-Weinpaket - Horgelus Rosé - Domaine Horgelus
Prodej
TIP!
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
6er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
6er Mixpaket - Bio-Glühwein rot & weiß - Heißer Hirsch
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
Prodej
TIP!
12er Vorteils-Weinpaket - Horgelus Rosé - Domaine Horgelus
Prodej
TIP!
-
Šumivá víno Šumivá víno
brut - bruto brut - bruto
Itálie Itálie
Benátsko Benátsko
Prodej
TIP!
3er Vorteils-Weinpaket - MEA CULPA Vino Rosso Italia - Cantine Minini
Prodej
TIP!
Prodej
TIP!
6er Vorteils-Weinpaket - Doktorspiele Rosé 2022 - Dr. Koehler
Prodej
TIP!
Prodej
TIP!
6er Vorteils-Weinpaket - Clarette Rosé 2022 - Knipser
Prodej
TIP!
Merlot - Barefoot
Czerwone wino Czerwone wino
Polosuchá Polosuchá
USA USA
Kalifornie Kalifornie
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
12er Vorteilspaket - Roter Bio-Glühwein - Heißer Hirsch
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
12er Mixpaket - Bio-Glühwein rot & weiß - Heißer Hirsch
Prodej
TIP!
Bio Bio
Veganské Veganské
Prodej
TIP!
12er Vorteils-Weinpaket - Doktorspiele Rosé 2022 - Dr. Koehler
Prodej
TIP!
Prodej
TIP!
6er Vorteils-Weinpaket - MEA CULPA Vino Rosso Italia - Cantine Minini
Prodej
TIP!
1 Od 64

Protože měkký a nízkokyselý Merlot je nejen směsným partnerem nejznámějších vín na světě. Je to také dokonalé víno pro dokonalou chuť. Ať už čisté nebo jako cuvée; Vino Merlot ví, jak přesvědčit - dokazuje to asi 270 000 hektarů kultivační plochy po celém světě. Nemusíme nic dokazovat, ale můžeme vám domů poslat ovocné Merloty. Vinello.de, váš obchod s vínem za číslo 2 na světě - a také všichni ostatní.

Merlot červené víno - dokonalý partner

Bez ohledu na to, kam se ve světě díváte, Merlot už tam je. Odrůda je velmi skromná, roste a prosperuje a cítí se jako doma téměř všude. Vynikajícími příklady červeného vína jsou Argentina, Austrálie, Itálie, Chile, USA, Jižní Afrika a dokonce i Německo. Většinou je Merlot poskytován pro cuvée, aby se zpřístupnilo složení vína. Pokud vinařství na světě prezentuje čisté merlotské červené víno, bude to opravdu bohaté a někdy drahé. Protože čistá vína Merlot patří k tomu nejlepšímu, co svět vín nabízí. Vinaři to vědí, my to víme. Proto na Vinello.de najdete vybranou řadu odrůdových červených vín Merlot, která uspokojí nejen chuť, ale i peněženku.

Chuť, charakter, Merlot

Chuť Merlotu kombinuje jemné bobulové vůně z rybízu, malin, třešní a švestek a uklidňuje nos jemnými kořeními a bylinkami. Plnohodnotný Merlot se projevuje především ovocným a kulatým charakterem, který kombinuje jemné taniny a nízkou kyselost s vysokým obsahem alkoholu. Červené víno je zralé brzy, a proto ho lze také brzy vypít. Merlot má však také skladovací potenciál, pod kterým víno ztrácí část svého ovoce, ale získává koření a stopy tabáku, dřeva a vanilky. Díky těmto vlastnostem je červené víno Merlot velmi oblíbené, zejména v teplých oblastech, kde se hrozen cítí pohodlně a může se vyvíjet individuálně. Protože víno z Bordeaux, pro které je Merlot jednou z mála povolených odrůd, se liší například od inovativních Supertuscanů nebo jednodruhových výtvorů ze zámoří a Švýcarska.

Z ornitologie a ampelografie - počátky merlotu a ornitologie

Merlot je autochtonní odrůda odrůdy Bordelais, stejně jako její rodiče Magdeleine Noire des Charentes a Cabernet Franc. Dříve známé také jako Crabatut Noir nebo Carméneres, se jméno Merlot zaseklo. Možná kvůli kosu (French merle), který byl až příliš šťastný, že se posadil na vinice Merlot, aby ukradl černé a modré bobule. Kromě ptáků jako přirozených nepřátel je hroznový merlot vytrvalý a citlivý pouze na mráz. Ideální vlastnosti pro velký počet vinařských zemí, které chtěly pro sebe zachytit harmonii Merlotu. S úspěchem.

Naše doporučení pro víno Merlot

  • Les Cépages Merlot IGP Pays d'Oc - baron Philippe de Rothschild

Velké jméno - dostupné víno. Z nejlepších míst v Languedoc-Roussillon odhaluje Les Cépages ve své intenzivní fialové pestrou kytici třešní, borůvek a ostružin s nádechem koření. Hrozny z Les Cépages se vinifikují samostatně a až později se jemně a pečlivě spojí. Přenesení chuti, barvy a taninu do kaše trvá dalších 15 dní macerace, takže se aroma vyvíjí holisticky. Velmi speciální proces pro velmi speciální francouzské červené víno.

  • Cabernet Sauvignon / Merlot Somontano DO - Viñas del Vero

Toto sluncem polibené suché merlotské víno pochází z Aragonu ve slunném Španělsku. Granátově červené s fialovými odlesky, suché červené víno září ve skle a slibuje komplexní aroma černých bobulí a švestek. Silný Merlot je doplněn květinovými vůněmi a elegantní strukturou. Ovocný sólový bavič pro jedinečné okamžiky a ideální pro silné pečené maso - typické španělské červené víno.

  • Grand Estates Merlot - Columbia Crest

Ze zámoří, ze Spojených států, z Merlotu. Toto jediné odrůdové a tmavé víno z USA nadchne smysly silnou vůní tmavých třešní, borůvek, malin a sladké čokolády s rustikálním cedrovým dřevem. Měkké potěšení z pití je doplněno sametovým závěrem, který jednoduše podporuje pití. Hodný zástupce z druhé strany rybníka - stejně ušlechtilý, stejně jako Merlot.

Zajímavá fakta o červeném víně Merlot

Co je Merlot?

Merlot, nazývaný také Crabatut Noir, Bordò, Bidal, Medoc Noir nebo Carméneres, je odrůda, z níž se lisuje červené víno. Hroznový původ pochází z francouzského Bordelais, ale nyní se vyskytuje po celém světě. Jméno pochází z francouzštiny a znamená kos. Merlot se často používá jako směs vína, aby získal svou tmavou barvu a měkký charakter. Například slavná vína z Bordeaux často obsahují Merlot.

Co se hodí k červenému vínu Merlot?

Víno Merlot se dobře hodí k silným masovým pokrmům. Je třeba zdůraznit jídla s jehněčím, hovězím, kachním a husím masem. V kombinaci s červeným zelím vytváří Merlot kompletní kulinářský zážitek.

Jak pijete víno Merlot?

Červené víno Merlot se podává při teplotě pití 16–18 ° C.

Jak dlouho vydrží otevřená láhev Merlotu?

Merlot může být znovu uzavřen a může být uchováván až 7 dní, v závislosti na obsahu. Pokud je láhev poloprázdná, doba se zkrátí na přibližně 4 dny.

Jak skladujete láhev Merlotu?

Tma, pohoda, lhaní. Vína Merlot nevyžadují skladování a jsou připravena k pití ihned po zakoupení. Pokud víno skladujete delší dobu, ovocné aroma zmizí, ale zvýší se nuance koření a bylin.

Nakupujte víno Merlot online na Vinello.de

Přiveďte světově proslulé červené víno Merlot k vám domů. Na Vinello.de zaručeně najdete lahodný Merlot k pití, vychutnání a sdílení. Objednávejte online bez starostí a získejte záruku Vinello. Jednoduše nakupujte nejlepší vína Merlot online a vaše víno je pojištěné a rychle k vám. Váš Merlot, pečlivě zabalený a odeslaný z hlediska klimatu, se vydá na cestu. A jakmile dorazí, skutečná cesta právě začíná. S Merlotem v ruce, hudbou v uchu a společností v životě naplno. To je víno - to je Vinello.de - obchod s vínem pro potěšení.

Co je třeba vědět o Merlot
Was ist Merlot?
Merlot, auch Crabatut Noir, Bordò, Bidal, Medoc Noir oder Carméneres genannt, ist eine Rebsorte, aus dem Rotwein gekeltert wird. Die Traube ist im Bordelais, Frankreich, beheimatet, ist heute aber auf der ganzen Welt zu finden. Der Name kommt aus dem französischen und bedeutet Amsel. Merlot wird häufig als Verschnittwein verwendet, um die dunkle Farbe und den weichen Charakter zu übernehmen. Die berühmten Bordeaux-Weine beinhaltet beispielsweise oft Merlot.
Was passt zu einem Merlot Rotwein?
Merlot Wein harmoniert mit kraftvollen Fleischgerichten. Hervorzuheben sind Speisen mit Lamm, Rind, Ente und Gans. Kombiniert mit Rotkohl bildet der Merlot ein rundes Ess-Erlebnis.
Wie trinkt man Merlot Wein, bei welcher Temperatur?
Merlot Rotwein wird bei einer Trinktemperatur von 16-18° Celsius serviert.
Wie lange hält sich eine geöffnete Flasche Merlot?
Wieder verschlossen hält sich ein Merlot bis zu 7 Tage, je nach Inhalt. Ist die Flasche halb leer verringert sich die Dauer auf etwa 4 Tage.
Wie lagert man eine Flasche Merlot?
Dunkel, kühl, liegend. Merlot Weine benötigen keine Lagerung und sind sofort nach dem Kauf trinkfertig. Bei längerer Lagerung entschwinden dem Wein die Fruchtaromen, jedoch steigen Würze und Kräuter-Nuancen.
NAHORU NAHORU
NAHORU