VINELLO.slib

Nejen, že přinášíme, ale také přinášíme!

Pokud jde o víno, je to o milovnících vína, gurmánech, znalcích, opilcích a znalcích.

Víno je potěšení - pro vás, pro nás, pro všechny. Proto jsme ve Vinellu odhodláni zajistit, aby vše kolem vás bylo bezstarostné a příjemné. Hlavní je, že máte víno v ruce a vycházíte z našeho slibu nekomplikovaného, udržitelného a spravedlivého nákupního procesu. Užijte si to, my splníme Vinellův slib.

Nechutná to dobře? - 12 týdnů práva na návrat.

Když víno nechutná dobře, muselo se stát něco vážného. Pokud jste si však jednou objednali víno, které jste nechtěli, nebo se vám něco nelíbí, jednoduše objednávku vraťte. Pokud víno nepůjde, naše dvanáctidenní politika návratu určitě půjde. Vraťte objednávku na naše náklady. Nákupní cenu vám vrátíme bez "if" a "but". (Nevztahuje se na komerční zákazníky nebo další prodejce) 

Walking Coreless Through Life - Naše záruka korku

Koupené víno a chuť korku? Pošli to víno zpátky, vyměníme ho za nové. Jednoduše vložte korek zpět do lahve a dejte nám vědět e-mailem na [email protected] nebo kontaktní formulář.  Vyzvedneme víno a pošleme vám novou lahev.

Rychlá a bezpečná přeprava

Ujišťujeme vás, že vaše doručení je bezpečné. Zásilky opouštějí náš sklad v certifikovaných PTZ krabicích. Vaše lahve jsou uznány společností DHL a UPS a jsou v dobrých rukou. Sledujte cestu svého balíčku pomocí měřicího kódu. Vždycky na cestě k doručení. A pokud je touha větší, je zde dodávka vína UPS Express. Pro rychlé láhve přímo u dveří.

Odborné znalosti o láhvi - Odborné znalosti odborníka na víno

Každý, kdo ví, co chce, už dostane pomoc. Pro všechny ostatní jsou zde naši interní odborníci, kteří vám pomohou s radami a opatřeními. Zeptejte se nás na náš rozsáhlý sortiment, vaše přání, naše tipy. Víme, jak vyřešit každý úkol. Protože naši sommeliéři nejenže vědí, ale také znají vinaře a vinařství, aby vám představili prvotřídní vína a nejnovější trendy.

Bio-top - certifikováno ekologicky

Jsme certifikováni ekologicky. Proto víme, odkud naše přírodní vína pocházejí a kontrolujeme každý detail. A ekologickí inspektoři nás prověřují. Vše pro bezchybné ekologické víno - pro vás těšit.

Jak chcete zaplatit? - Četné platební metody

víno na účet, PayPal, kreditní karta, Amazon Platby, platba v hotovosti pro sběratele a několik dalších způsobů, jak platit příležitostně a snadno. Cokoliv chceš, to je to, co děláme. S až 14 platebními metodami jsme na míru.

Pěkné pracovní prostředí - Udržitelné a ekologické chování

Aby květiny rostly, ptáci cvrlikali a stromy přestaly, jsme odhodláni chránit klima. Prostřednictvím klimaticky neutrální dopravy a zelené elektřiny od společnosti Lichtblick přispíváme k udržitelnému obchodnímu procesu.  Dokonce i naše kancelářské papíry, které stejně stěží potřebujeme, protože vše funguje přes počítač a internet, jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu. Zelená, aby příroda zůstala - a s ní i réva.

Děláme vše pro vaše potěšení - někdy nedodáváme

Jsme obchodníci s vínem, ale prodej není nejvyšší prioritou. Protože obchodujeme s potěšením. Aby mohla bezpečně dorazit, neposíláme naše kvalitní vína, když převládá extrémní teplo nebo zima. Protože to poškozuje víno a tím i kompletní pitný zážitek. A to je naše nejvyšší aktivum, které vám rádi dodáme

.

 NAHORU