♥ Aktuálně 18 890 wines pouze pro vás! ♥
Osobní rada!
Bezpečné balení!
Spolehlivá doprava!

VINELLO.slib

Nejen, že přinášíme, ale také přinášíme!

Pokud jde o víno, je to o milovnících vína, gurmánech, znalcích, opilcích a znalcích.

Víno je potěšení - pro vás, pro nás, pro všechny. Proto jsme ve Vinellu odhodláni zajistit, aby vše kolem vás bylo bezstarostné a příjemné. Hlavní je, že máte víno v ruce a vycházíte z našeho slibu nekomplikovaného, udržitelného a spravedlivého nákupního procesu. Užijte si to, my splníme Vinellův slib.

Naše záruka korku

Koupené víno a chuť korku? Pošli to víno zpátky, vyměníme ho za nové. Jednoduše vložte korek zpět do lahve a dejte nám vědět e-mailem na [email protected] nebo kontaktní formulář.  Vyzvedneme víno a pošleme vám novou lahev.

Rychlá a bezpečná přeprava

Ujišťujeme vás, že vaše doručení je bezpečné. Zásilky opouštějí náš sklad v certifikovaných PTZ krabicích. Vaše lahve jsou uznány společností DHL a UPS a jsou v dobrých rukou. Sledujte cestu svého balíčku pomocí měřicího kódu. Vždycky na cestě k doručení. A pokud je touha větší, je zde dodávka vína UPS Express. Pro rychlé láhve přímo u dveří.

Odborné znalosti o láhvi - Odborné znalosti odborníka na víno

Každý, kdo ví, co chce, už dostane pomoc. Pro všechny ostatní jsou zde naši interní odborníci, kteří vám pomohou s radami a opatřeními. Zeptejte se nás na náš rozsáhlý sortiment, vaše přání, naše tipy. Víme, jak vyřešit každý úkol. Protože naši sommeliéři nejenže vědí, ale také znají vinaře a vinařství, aby vám představili prvotřídní vína a nejnovější trendy.

Bio-top - certifikováno ekologicky

Jsme certifikováni ekologicky. Proto víme, odkud naše přírodní vína pocházejí a kontrolujeme každý detail. A ekologickí inspektoři nás prověřují. Vše pro bezchybné ekologické víno - pro vás těšit.

Jak chcete zaplatit? - Četné platební metody

víno na účet, PayPal, kreditní karta, Amazon Platby, platba v hotovosti pro sběratele a několik dalších způsobů, jak platit příležitostně a snadno. Cokoliv chceš, to je to, co děláme. S až 14 platebními metodami jsme na míru.

Pěkné pracovní prostředí - Udržitelné a ekologické chování

Aby květiny rostly, ptáci cvrlikali a stromy přestaly, jsme odhodláni chránit klima. Prostřednictvím klimaticky neutrální dopravy a zelené elektřiny od společnosti Lichtblick přispíváme k udržitelnému obchodnímu procesu.  Dokonce i naše kancelářské papíry, které stejně stěží potřebujeme, protože vše funguje přes počítač a internet, jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu. Zelená, aby příroda zůstala - a s ní i réva.

Děláme vše pro vaše potěšení - někdy nedodáváme

Jsme obchodníci s vínem, ale prodej není nejvyšší prioritou. Protože obchodujeme s potěšením. Aby mohla bezpečně dorazit, neposíláme naše kvalitní vína, když převládá extrémní teplo nebo zima. Protože to poškozuje víno a tím i kompletní pitný zážitek. A to je naše nejvyšší aktivum, které vám rádi dodáme

.

 NAHORU NAHORU
NAHORU