♥ Aktuálně 17 151 wines pouze pro vás! ♥
Osobní rada!
Bezpečné balení!
Spolehlivá doprava!

O nás

 

Naše motivace

Návštěva VINELLO

Máme rádi víno. Bílé, červené nebo růžové. Víno je vášeň, chuť, potěšení. Hodnoty, které stojí za to doručit přímo k vám domů, nekomplikovaně a bezstarostně. Nadšeným gurmánům a těm, kteří se jimi chtějí stát, chceme nabídnout velký výběr vín, destilátů a gurmánských potravin. Rádi se setkáváme s podobně smýšlejícími lidmi, kteří si chtějí vychutnat vybranou kvalitu za přijatelnou cenu, a to jak při pití, tak při jídle. Vydejte se s námi na cestu za poznáním lidí, návštěvou zemí a objevováním chutí světa. Země je velká - stejně jako žízeň nás všech po nových zážitcích.

Náš obchod
VINELLO je středně velká rodinná firma se sídlem v Drážďanech. Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vína a lihovin a zásobujeme zákazníky (téměř) po celém světě. Na všech kanálech, tím nejmodernějším způsobem.

Navíc s depem VINELLO.store na Bamberger Straße, kde nabízíme hmatatelný kontakt s našimi partnery a hosty. Nabídka je zaměřena na soukromé osoby, gastronomii a další živnostníky.

Stručně řečeno: máme víno.
Dříve jsme dodávali z vlastního sklepa. Neustále se rozrůstáme a stali jsme se jedním z největších internetových obchodníků s vínem a lihovinami v Německu. Na to jsme nejen pyšní, ale zároveň nás to zavazuje k velké zodpovědnosti vůči našim zákazníkům. I nadále budeme nabízet vysoce kvalitní produkty, které uspokojí váš požitek. Společně rozšiřujeme naše bohaté zkušenosti. Kapku po kapce.

Pravidelně navštěvujeme naše partnerská vinařství a zkoušíme nejnovější ročníky a trendy. Přivážíme s sebou ta nejlepší vína. Mnoho zkušeností s nákupem vína a osobní vztahy s vinařstvími nám umožňují nabídnout vám férové ceny a atraktivní množstevní slevy. Kromě našeho vinného sortimentu obchodujeme také s lihovinami, šumivým vínem, šampaňským, proseccem a dalšími produkty. Víno pro každého a také vše ostatní.

Naše služby

Snažíme se, aby se pro vás nakupování stalo příjemným a snadným zážitkem. Tato filozofie se promítá do našeho slibu nekomplikované a férové nákupní transakce.

Naše historie
2009 - Sex nebo drogy?
Byly to temné časy. V Drážďanech téměř žádné víno, pro znalce téměř žádná naděje. Manželé Katja a René Harnischovi se však rozhodli čelit vyschlému hrdlu města. Proměnit svůj koníček v profesi - jenže jaký koníček? Po zvážení možností padlo rozhodnutí ve prospěch vína - člověk se rád napije. Zvláště po narození dcery Grety - krásný den pro zahájení internetového podnikání. Tak začal v červnu 2009 onlinewweinkeller.de v našich vlastních čtyřech zdech. Přesněji řečeno v našem vlastním sklepě. Ne větším, než je místnost, ve které se pravděpodobně právě nacházíte. Pět tisíc lahví vína a lihovin. První zákazníci na sebe nenechali dlouho čekat: Útulek pro bezdomovce v Hamburku, 6 lahví rumu. Začátek úspěšného příběhu.

Vize byla tehdy stejně pravdivá jako dnes. Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. A zákazníci byli spokojeni. Jak online, tak v obchodě na Königsbrücker Straße. Člověk byl zvědavý, co ho čeká v budoucnosti.

2011 - Sklepní vína pěkná a dobrá...
...,ale konstrukce obchodu s vínem se musela změnit. Bylo zapotřebí samostatné, univerzální a nezávislé platformy. Bez prostředníků a podobně. Skutečný omnichannel. Vhodný název se našel snadno. VINELLO.de - začátek pro jednoho z největších německých online prodejců vína, lihovin a ještě více zábavy. S claimem "Víno pro všechny" bylo jasně sděleno, že se nejedná o elitářský nebo snobský obchod. Pro sommeliéra jeho Château Leoville-Las-Cases 2ème Grand Cru Saint-Julien AOC 2009, pro laika jeho láhev bílého vína. Každému jeho vlastní láhev.

2016 - Tady je trochu těsno
Sklep, obchod, vše plné alkoholu. To, co v podstatě nezní vůbec špatně, se pomalu stávalo problematickým. Rostoucí poptávka způsobila spoustu byrokracie, logistiky a nedostatek místa. Nastal čas opustit hnízdo a dát VINELLO vlastní domov. Duben 2016. Bamberská ulice pro větší třesk. Velký sklad pro více než 6 700 různých druhů vín a lihovin.

Vše dobře a online. Ale lidé potřebují lidi. Něco, na co si mohou sáhnout, co si mohou pohladit, co mohou vyzkoušet. Místo, kde se mohou setkávat a společně pobývat zákazníci orientovaní na potěšení. Byl otevřen VINELLO.store, obchod v drážďanské Galerii Centrum. Prodejna, kterou navrhl drážďanský architekt Alexander Poetzsch, svým uspořádáním připomíná vinný sklípek - návrat ke kořenům. Setkáte se zde se zkušenými sommeliéry a spoustou lahví. Zastavte se, těšíme se na vás!

2017 - Víno a wurst - návštěva stadionu
Od sezony 2017/2018 se na stadionu DDV můžete těšit na "nejkrásnější vinnou terasu ve městě" - VIP zónu VINELLO Dynamo. Jako partner SG Dynamo Drážďany poskytujeme fanouškům a divákům lahodné pohyby, uh víno. Jedinečné v německém profesionálním fotbale nyní uvidíte SGD s vínem místo piva. Nebo s obojím. Nezapomeňte však podpořit Dynamo.

VINELLO je vždy společensky aktivní díky svému vinnému salonu na stadionu, jako sponzor Galavečera naděje a Ledové pohádky a prostřednictvím spolupráce s nadacemi a iniciativami. Náš obchod s vínem se vnímá jako víc než jen obchod - jsme vyslanci dobrého vkusu a radosti ze života. Hodnoty, o které se rádi podělíme se všemi. Vy také? Jsme otevřeni novým nápadům.

Naši partneři

Slowfood, Wein-Plus-Netzwerk, DHL, UPS, WSET , Dynamo-Partner, Známí ze SPIEGEL, SZ, FREIE PRESSE, Captain Cork, Wine in moderation, Falstaff.

NAHORU NAHORU
NAHORU