♥ Aktuálně 18 882 wines pouze pro vás! ♥
Osobní rada!
Bezpečné balení!
Spolehlivá doprava!

O nás

Naše jednotka

Host ve VINELLO

Rádi pijeme víno. Ať už bílé, červené nebo růžové. Víno je vášeň, chuť, potěšení. Hodnoty, které si zaslouží, aby byly nekomplikovaně a bezstarostně doručeny přímo do domova milovníků vína, jako jste vy. S velkým výběrem vín, destilátů a delikates chceme nadšeným gurmánům a těm, kteří se jimi chtějí stát, nabídnout to, co mají rádi. Rádi se setkáváme s podobně smýšlejícími lidmi, kteří si chtějí užít pití i jídlo, vybranou kvalitu za přijatelnou cenu. Vydejte se s námi na cestu za poznáním lidí, zemí a chutí světa. Země je velká - stejně jako naše touha po nových zážitcích.

Náš obchod

VINELLO je středně velká rodinná firma se sídlem v Drážďanech. Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vína a lihovin a zásobujeme zákazníky (téměř) po celém světě. Na všech kanálech, tím nejmodernějším způsobem.

Kromě toho díky prodejně VINELLO.store v ulici Bärensteiner Straße nabízíme hmatatelný kontakt s našimi partnery a hosty. Nabídka je určena jak soukromým osobám, tak gastronomickým a jiným podnikům.

Stručně řečeno: máme víno.

V minulosti jsme ještě dodávali z vlastního sklepa. Postupně jsme se rozrostli a stali se jedním z největších online prodejců vína a lihovin v Německu. Na to jsme nejen pyšní, ale zároveň nás to zavazuje k velké zodpovědnosti vůči naší klientele. I nadále budeme nabízet vysoce kvalitní produkty, které uspokojí váš požitek. Společně rozšiřujeme naše bohaté zkušenosti. Kapku po kapce.  

Pravidelně navštěvujeme naše partnerská vinařství a ochutnáváme nejnovější ročníky a trendy. Přivážíme s sebou ta nejlepší vína. Mnoho zkušeností s nákupem vína a osobní vztahy s vinařstvími nám umožňují nabídnout vám férové ceny a atraktivní množstevní slevy. Kromě našeho sortimentu vín se zabýváme také prodejem lihovin, šumivých vín, šampaňského, prosecca, cremantu a cavy. Víno pro každého a vše ostatní také.

Naše služby

Snažíme se vám zpříjemnit a usnadnit nakupování, abyste se mohli soustředit na to, co je důležité. Toto odhodlání se promítá do našeho příslibu nekomplikovaného a férového nákupního procesu.

Naše historie

2009 - Sex nebo drogy?

Byly to temné časy. V Drážďanech téměř žádné víno, pro znalce téměř žádná naděje. Manželé Katja a René Harnischovi se však rozhodli čelit vyschlému hrdlu ve městě. Proměnit koníček v profesi - ale jaký koníček? Po zvážení možností se rozhodli pro víno - vždyť rádi pijí. Zvláště po narození jejich dcery Grety - nádherný svátek pro zahájení internetového podnikání. A tak v červnu 2009 začal v jejich vlastních čtyřech zdech vznikat onlinewweinkeller.de. Přesněji řečeno ve vlastním sklepě. Ne větším, než je místnost, ve které se pravděpodobně právě nacházíte. 5.000 lahví vína a lihovin. První zákazníci na sebe nenechali dlouho čekat: útulek pro bezdomovce v Hamburku, 6 lahví rumu. Začátek úspěšného příběhu.

Vize tu byla už tehdy, stejně jako dnes. Spokojenost zákazníků je nejvyšší prioritou. A zákazníci byli spokojeni. Jak online, tak v obchodě v Königsbrücker Straße. Byli nadšeni z toho, co je čeká v budoucnosti.

2011 - Sklepní vína všechno v pořádku..

... ale konstrukce obchodu s vínem se musela změnit. Bylo třeba vytvořit samostatnou, všezahrnující a nezávislou platformu. Bez zprostředkovatelů a podobně. Skutečný omnichannel. Vhodný název se našel snadno. VINELLO.de - výchozí signál pro jednoho z největších německých online prodejců vína, lihovin a ještě více zábavy. Tvrzení "Víno pro každého" jasně sděluje, že se nejedná o elitářský nebo snobský obchod. Sommeliér své Château Leoville-Las-Cases 2ème Grand Cru Saint-Julien AOC 2009, laik svou láhev bílého vína. Každému jeho vlastní láhev.

2016 - Tady je trochu těsno

Sklep, obchod, všechno plné alkoholu. To, co v podstatě nezní tak špatně, se pomalu stávalo problematickým. Rostoucí poptávka způsobila spoustu byrokracie, logistiky a nedostatek místa. Bylo na čase opustit hnízdo a dát VINELLO vlastní domov. Bamberská ulice pro větší třesk. duben 2016. Velký skladovací prostor pro více než 6 700 různých druhů vín a lihovin.

Online všechno v pořádku. Ale lidé potřebují lidi. Něco, na co si mohou sáhnout, co mohou pohladit, co mohou ochutnat. Místo, kde se zákazníci galerie orientovaní na potěšení mohou setkávat a společně se zdržovat. V Galerii Centrum Drážďany byl otevřen obchod VINELLO.store. Prodejna, kterou navrhl drážďanský architekt Alexander Poetzsch, svým uspořádáním připomíná vinný sklípek - návrat ke kořenům. Setkáte se zde se zkušenými sommeliéry a spoustou lahví. Nikoliv ovšem se zákazníkem, kterého máme rádi u sebe.

2017 - Víno a klobása - Návštěva stadionu

Od sezony 2017/2018 se na stadionu DDV můžete těšit na "nejkrásnější vinnou terasu ve městě" - VIP zónu VINELLO Dynamo. Jako partner SG Dynamo Drážďany poskytujeme fanouškům a divákům lahodné pohyby, ehm, víno. Jedinečné v německém profesionálním fotbale, místo piva nyní můžete SGD vidět s vínem. Nebo s obojím. Nezapomeňte však podpořit Dynamo.

S vinným salonkem na stadionu, jako sponzor Galavečera naděje a Ledové pohádky a prostřednictvím spolupráce s nadacemi a iniciativami je VINELLO stále společensky aktivní. Náš obchod s vínem se vnímá jako víc než jen prodejce - jsme vyslanci dobré chuti a radosti ze života. Hodnoty, o které se rádi podělíme s každým. Vy také? Jsme otevřeni novým věcem.

NAHORU NAHORU
NAHORU