🍷 Suchý Spätburgunder od Friedriche Beckera okouzluje svým elegantním, jasně červeným odstínem a arómami černých třešní a moruší
👌 Užijte si toto červené víno ideálně s wok zeleninou s rybou nebo plněnými paprikami pro nezapomenutelný chuťový zážitek
🌍 Tento odrůdový Spätburgunder pochází z renomované vinařské oblasti Pfalz a přesvědčuje svými prvotřídními hrozny z vlastní vinice
balení!
Více informací o Spätburgunder trocken - Friedrich Becker
Elegantní rulandské modré od Friedricha Beckera září ve sklenici jasně světle červenou barvou. Ve vůni tento červený víno Friedricha Beckera představuje rozmanité tóny černých třešní, višní, švestek, ostružin a moruší. Jako by to samo o sobě nebylo působivé, přidávají se ještě bukový kouř, skořice a zelená paprika.
Na patře startuje rulandské modré od Friedricha Beckera nádherně suché, výrazné a aromatické. Některá vína jsou suchá, jiná extrémně suchá. Toto červené víno patří do druhé skupiny, neboť bylo vinifikováno pouze s 0,2 g zbytkového cukru. Díky své výrazné ovocné kyselině se rulandské modré na patře prezentuje snově svěže a živě. V závěru tento červený víno z vinařské oblasti Falcko nadchne nakonec pozoruhodnou délkou. Opět se objevují náznaky švestky a černé třešně. V dozvuku se ještě přidávají minerální tóny půd, kterým dominují žula a břidlice.
Vinifikace rulandského modrého od Friedricha Beckera
Toto červené víno klade důraz jednoznačně na jednu odrůdu, a sice na rulandské modré. Na tento mimořádně vyvážený odrůdový víno od Friedricha Beckera byly použity jen ty nejlepší hrozny. Hrozny rostou za optimálních podmínek ve Falcku. Révy zde zapouštějí své kořeny hluboko do půd z jílu, vápence, břidlice, žuly, silikátové horniny a slíny. Po sklizni se hrozny okamžitě dostávají do lisovny. Zde jsou tříděny a šetrně narušeny. Následuje kvašení při kontrolovaných teplotách. Po ukončení kvašení .
Doporučení k pokrmům k rulandskému modrému Friedricha Beckera
Zažijte toto veganské červené víno z Německa nejlépe temperované při 15 - 18 °C jako doprovodné víno k zelenině z woku s rybou, plněným paprikám nebo zeleninovému kuskusu s hovězími karbanátky.
- Další produkty od Weingut Friedrich Becker