• ♥ Aktuálně 25.460 wines pouze pro vás! ♥
  • Osobní rada!
  • Bezpečné balení!
  • Spolehlivá doprava!
Prodej
Numero 1 Rosé trocken - P.J. Valckenberg
Prodej
Aromata
Hruška , Zelené jablko a minerální

🍷 Suchý Rosé Numero 1 od P.J. Valckenberga přesvědčuje svým elegantním charakterem a zářivou malinovou barvou ve sklenici

🍰 Vyzkoušejte tento osvěžující šumivé víno ideálně chlazené k lahodným dezertům jako je banánový trifle nebo broskvovo-marakuja dezert

🇩🇪 Tento vynikající sekt pochází z renomované vinařské oblasti Rheinhessen a nabízí aroma hrušky a zeleného jablka

Numero 1 Rosé trocken - P.J. Valckenberg

6
12
24
Cena/ks.: 302.78 *
Numero 1 Rosé trocken - P.J. Valckenberg
Close
Osobní!
Osobní!
Osobní!
Bezpečné
balení!
Osobní!
Spolehlivé!

Více informací o Numero 1 Rosé trocken - P.J. Valckenberg

Elegantní Numero 1 Rosé od P.J. Valckenberg vtéká do sklenice v zářivé malinově červené barvě. Perlení tohoto šumivého vína se ve sklenici jeví trvale a jemně. Nalitý do sklenice na šumivé víno nabízí tento šumivý zástupce Starého světa nádherně výrazné aroma hrušky a zeleného jablka, doplněné minerálními tóny.

Toto víno nadchne svým elegantně suchým chuťovým profilem. Do lahve bylo stočeno s 24,5 gramy zbytkového cukru. Jde o skutečné kvalitní víno, které se jasně odlišuje od jednodušších jakostí, a tak tento německý vínný skvost uchvacuje navzdory své suchosti velmi jemnou vyvážeností. Chuť přece nemusí nutně znamenat zbytkový cukr. Numero 1 Rosé lze právem označit za obzvlášť ovocné a sametové, protože bylo vinifikováno s nádherně nasládlým chuťovým profilem. Vyvážené a mnohovrstevnaté se toto svěží šumivé víno prezentuje na patře. V závěru tento šumivý zástupce vinařské oblasti Rheinhessen okouzlí dobrou délkou. Opět se objevují náznaky zeleného jablka a hrušky. Po sklizni jsou hrozny co nejrychleji dopraveny do vinařství. Zde jsou roztříděny a šetrně podrceny. Následně probíhá kvašení základních vín.

Doporučení k pokrmům pro Numero 1 Rosé od P.J. Valckenberg

Zažijte toto šumivé víno z Německa nejlépe velmi dobře vychlazené při 5–7 °C jako doprovod k banánovému trifle ve sklenici, hruško-limetkovému štrúdlu nebo broskvovo-maracuja dezertu.

Tvrdá fakta

Typ produktu:
Kategorie vína:
Šumivá víno
Druh vína:
Sekt
Barva vína:
růžová - rosé
Chuť:
Aroma:
Hruška , Zelené jablko , minerální
Textura/chuť na patře:
křupavá
Dochuť / Zakončení:
střední
Příležitost a téma:
Aperitiv , Recepce , Během týdne!
Odrůdy hroznů:
Cuvée
Země:
Německo
Pěstitelská oblast:
Rheinhessen (DE)
Alkohol v % obj::
12
Zbytkový cukr cca v g/l:
24,5
Optimální teplota podávání v °C:
5 - 7
Cuvée:
Odrůdové cuvée
Rozšíření:
Nerezové tanky
Podrobnosti o rozšíření:
Nádrž z nerezové oceli
Styl:
Starý svět
Vhodný pokrm:
Dezerty
Doporučená sklenička:
Sklenice na šumivé víno
Velikost láhve v ltr.:
0,75
Design a vzhled láhve:
Láhev na šumivé víno
Druh uzávěru:
Korek na šampaňské
Alergeny a jiné obsažené látky:
obsahuje siřičitany a oxid siřičitý
Distributor:
P.J. Valckenberg Gmbh - Weinhandelshaus - Am Bogen 18 - 67593 Westhofen - Deutschland
PID:
70121-DE-SW-BL-0574-NV
copy to clipboard
NAHORU