♥ Aktuálně 15 606 wines pouze pro vás! ♥
Osobní rada!
Bezpečné balení!
Spolehlivá doprava!
90
Punkte
Decanter
88
points
Falstaff
90
Punkte
Wine Enthusiast
90
Punkte
Wine Spectator
Lemon, Jahoda a Vanilka

Hampton Water - Gérard Bertrand

Růžová víno Francie Francie Languedoc-Roussillon (FR)

Ročník

2022
Bylo dosaženo maximálního množství objednávky, množství objednávky se automaticky upraví.
Minimální množství objednávky nebylo dosaženo, množství objednávky se automaticky upraví.
Die Staffelung ist ungültig und wird automatisch angepasst.
6
12
18
Hampton Water - Gérard Bertrand
Osobní!
Osobní!
Osobní!
Jistě!
Osobní!
Spolehlivé!

Více informací o Hampton Water - Gérard Bertrand

Víno Hampton Water, které vzniklo tvůrčím spojením legendární rockové hvězdy Jona Bon Joviho, jeho syna Jesseho a renomovaného vinaře Gerarda Bertranda, ztělesňuje esenci vášně, řemeslné zručnosti a elegance. Toto mimořádné mistrovské dílo je mnohem víc než jen nápoj - je to cesta do světa smyslů, pocta kráse života a odraz harmonické spolupráce dvou mimořádných talentů.

Pouto mezi Jonem Bon Jovim a Gerardem Bertrandem přesahuje rámec pouhého partnerství. Sdílejí společnou vizi, neukojitelnou touhu vytvářet kvalitu a jedinečnost. Víno samotné, ačkoli se vyrábí na sluncem zalitých vinicích jižní Francie, vyzařuje ducha Hamptons, tohoto exkluzivního útočiště na okraji New Yorku. Toto spojení dvou světů je cítit v každém doušku.

Za vínem se skrývá příběh snů, dobrodružství a objevů. S okouzlujícími vizuály vypráví o sluncem zalitých vinicích, kde se daří hroznům v oddanosti terroir, o lidech, kteří se ke každému hroznu chovají s láskou a oddaností, a o pečlivém řemeslném zpracování zachyceném na každém uzávěru láhve.

Ušlechtilé cuvée z hroznů Grenache, Cinsault, Mourvèdre a Syrah svádí smysly elegantním buketem čerstvých červených bobulí doprovázeným jemnými květinovými tóny. Každá kapka vypráví o letních večerech na pláži, živých rozhovorech a srdečném smíchu. Chuť se na patře jemně rozvíjí, rozpoutává symfonii chutí a končí dlouhým, osvěžujícím závěrem.

Víno Hampton Water není jen nápoj, je to zážitek. Zve vás k oslavě okamžiků, vytváření vzpomínek a užívání si života naplno. Vášeň Jona Bon Joviho a zkušenosti Gerarda Bertranda se spojují v harmonickou symfonii, která se ozývá v srdci při každém doušku.

Každá láhev vína Hampton Water obsahuje duši dvou světů, které se spojují ve vrcholné potěšení. Je ódou na svobodu, na umění užívat si a na nezapomenutelné chvíle, které sdílíme. Ponořte se do světa vína Hampton Water a nechte se okouzlit touto emocionální cestou, která stírá hranice mezi hudbou, vínem a uměním žít.

Vinifikace vína Hampton Water od Gérarda Bertranda

Toto vyvážené růžové víno z Francie je cuvée z odrůd Cinsault, Grenache, Mourvèdre a Syrah. Po sklizni jsou hrozny rychle převezeny do lisovny. Zde se třídí a pečlivě drtí. Poté následuje kvašení v malém dřevě při kontrolovaných teplotách. Po fermentaci zraje elegantní Hampton Water několik měsíců v sudech z francouzského dubu.

Doporučení k jídlu pro Gérard Bertrand Hampton Water

Toto francouzské víno si nejlépe vychutnáte velmi dobře vychlazené při teplotě 5-7 °C. Skvěle se hodí jako doprovodné víno k pórkové polévce, kokosovo-limetkovému rybímu kari nebo pórkové tortille.

Hampton Water a sociální angažovanost

Ve společnosti Hampton Water věří ve spolupráci s organizacemi, které sdílejí stejné hodnoty, aby mohly společnosti něco vrátit. Podporují různé sociální projekty, jako je například Růžová agenda, která se věnuje boji proti rakovině prsu a jejímž cílem je zjednodušit život lidem trpícím touto nemocí.

Růžová agenda
Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit organizaci Pink Agenda v jejím závazku získávat finanční prostředky na výzkum a péči o rakovinu prsu. Od roku 2022 jsme věnovali více než 25 000 dolarů na zlepšení života těch, kteří trpí rakovinou prsu. Do dnešního dne se v rámci Růžové agendy podařilo vybrat téměř 6 milionů dolarů.

Jsme hrdí na to, že můžeme podpořit Růžovou agendu v jejím závazku získávat peníze na výzkum a péči o nemocné rakovinou prsu. Od roku 2022 jsme darovali více než 25 000 dolarů na zlepšení života lidí trpících rakovinou prsu. K dnešnímu dni se v rámci Růžové agendy podařilo vybrat téměř 6 milionů dolarů.

Tvrdá fakta

90
Punkte
Decanter
88
points
Falstaff
90
Punkte
Wine Enthusiast
90
Punkte
Wine Spectator
Typ produktu:
Typ vína:
Růžová víno
Barva vína:
růžová - rosé
Chuť:
Příležitost a téma:
Italský večer , Vaření s přáteli , Valentýnský dárek
Země:
Francie
Pěstitelská oblast:
Languedoc-Roussillon (FR)
Rozšíření:
Malé dřevěné sudy
Podrobnosti o rozšíření:
Francouzský dub , Nové dubové sudy
Klasifikace/Přívlastek:
AOP Appellation d’Origine Protégée
Ocenění:
Tom Cannavan - 89 Punkte , Drinks Business Global Rosé Awards - 94 Punkte , Decanter - 90 Punkte , Falstaff - 88 bodů , Wine Enthusiast - 90 Punkte , Wine Spectator - 90 Punkte
Aroma:
Lemon , Vanilka , Jahoda
Textura/chuť na patře:
lehká
Dochuť / Zakončení:
střední
Styl:
Moderní , mladistvý
Optimální servírovací teplota ve °C:
5 - 7
Vhodný pokrm:
Světlá, lehká jídla , Světlá, vydatná jídla
Doporučená sklenička:
Sklenice na bílé víno
Velikost láhve v ltr.:
0,75
Design a vzhled láhve:
Bordeaux láhev , Umělecký
Druh uzávěru:
Skleněný uzávěr
Doba použitelnosti v letech od sklizně:
5
Alkohol v % obj::
13
Alergeny a jiné obsažené látky:
obsahuje siřičitany a oxid siřičitý
Distributor:
Gérard Bertrand - Rue de Narbonne Plage - 11100 Narbonne - Frankreich
Item.-nr:
70011-FR-RO-BL-0138-21.2
NAHORU NAHORU
NAHORU